The Versatile Blog

 Zostałam nominowana przez Mozikę, Victorię Hope, Wikandę, Monicę Maslow, Lyrę Archspan, Skylar ♥, Martynę Zaniuk i Marysię O. Dziękuję, to dla mnie ważne, bo to znak, że doceniacie moją pracę <3


Każdy nominowany blogger powinien:
 • podziękować za nominację na jego blogu.
 • pokazać nagrodę The Versatile Blogger.
 • ujawnić siedem faktów o sobie
 • nominować dziesięć blogów, które jego zdaniem na to zasługują
 • poinformować osoby piszące nominowane przez siebie blogi 

Na początek nominuję:
 1. Idę
 2. Dianę
 3. Weronikę
 4. Evelyyn
 5. Olę
 6. Skylar . ♥
 7. Liv B.
 8. Kim
 9. Kwiatuszka
 10. Stok Rotkę

Teraz parę faktów o mnie:
 1. Uwielbiam Big Time Rush, lecz od pewnego czasu zaczynam mieć fioła na punkcie zespołów takich jak  Nirvana i The Rolling Stones.
2. Uczę się angielskiego i niemieckiego, ale w rzeczywistości najbardziej lubię hiszpański.
3. W przyszłości chciałabym zostać pisarką.
4. Kocham czytać książki i  blogi z opowiadaniami. Najbardziej romanse, kryminały i czasem fantastyczne też się zdarzają (jeśli chodzi o blogi to zalicza się też tam fan fiction o moich ulubionych serialach).
5. Lubię wyjść gdzieś z najlepszymi przyjaciółkami, ale czasem wolę po prostu zostać sama w domu, założyć słuchawki do uszu, puścić głośno muzykę i niczym się nie przejmować...
6. Jestem typem dziewczyny nieśmiałej i chwilami zamkniętej w sobie. Nawet najbliżsi nie wiedzą o niektórych faktach.
7. Nienawidzę ludzi zakłamanych i obgadujących każdego z każdym. Masz coś do mnie? Powiedz to mnie, a nie komuś innemu.


1 komentarz:

 1. Przepraszam za spam, ale chciałabym cię zaprosić na Tajemnicę Dark High - mojego bloga z autorskim opowiadaniem, utrzymanym w klimacie fantastyki i tajemniczości :)

  http://tajemnicadarkhigh.blogspot.com/

  Opisuję tam historię 17 - letniej Nimfadory Rosengard, która urodziła się z pewnymi tajemniczymi zdolnościami, a mianowicie słuchają jej się pradawne żywioły... Wszystko jest dobrze, dopóki nie trafia do elitarnej szkoły z internatem - Dark High. Szybko jednak okazuje się, iż nie jest to zwykła szkoła. Niewyjaśnione morderstwa uczniów, liczne zaginięcia i ataki, zrzucane w dzikie zwierzęta, paranormalne znaki, ukazujące się na chwilę, przed kolejnym morderstwem..
  Pozostaje jeszcze kwestia co wspólnego z tym mają Dimitry, Tristian i Nefertari, którzy dziwnym trafem zawsze są na miejscu przestępstwa... Dziwne, prawda? Interesujące? Mam nadzieję :)
  Zapraszam więc na Tajemnicę Dark High.
  Pozdrawiam, Nimfadora ^^^

  OdpowiedzUsuń

Komentować ♥